Thomas Centri 772 Bruksanvisning
Thomas tvättmaskin Centri 772
Läs gratis den bruksanvisning för Thomas Centri 772 (28 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Thomas Centri 772 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

CENTRI
772/775/776
Gebrauchsanweisung
Instructions for use · Mode d’emploi
Gebruiksaanwijzing · Instrucciones de uso ·
Istruzioni per l’uso
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomas |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | Centri 772 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 220 g |
| Bredd: | 155 mm |
| Djup: | 75 mm |
| Höjd: | 10 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Husmaterial: | Aluminium |
| Batterikapacitet: | 8000 mAh |
| Nuvarande: | 1 A |
| På / Av knapp: | Ja |
| Medföljande kablar: | USB |
| Inspänning: | 5 V |
| Laddningskälla: | USB |
| Spännande: | 5 V |
| Laddare kompatibilitet: | Mobile phone/Smartphone, Tablet, MP3/MP4, GPS, E-book reader |
| Antal samtidigt anslutna enheter (max): | 2 |
| Ingångsgränssnitt: | Micro-USB |
| Mikro-USB-kontakt: | Ja |
| Antal mikro-USB-anslutningar: | 1 |
| Inbyggd ficklampa: | Ja |
| Batteriteknik: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Port 1 utgångsström: | 1 A |
| Port 2 utgångsström: | 2 A |
| USB Typ-A utgångsportar: | 2 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomas Centri 772 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Thomas Manualer
4 September 2024
1 September 2024
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026