Thomas HOME CLEAN - PARQUET Bruksanvisning
Thomas dammsugare HOME CLEAN - PARQUET
Läs gratis den bruksanvisning för Thomas HOME CLEAN - PARQUET (11 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Thomas HOME CLEAN - PARQUET eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

D
D
GEBRAUCHSANLEITUNG
HOME CLEAN&PARQUET
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomas |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | HOME CLEAN - PARQUET |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Värmekälla: | Kaphout |
| Vikt: | 20000 g |
| Bredd: | 860 mm |
| Djup: | 860 mm |
| Höjd: | 1840 mm |
| Husmaterial: | Roestvrijstaal |
| Typ av enhet: | Vloer |
| Totala tillgångar: | - W |
| Kokyta form: | Rond |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomas HOME CLEAN - PARQUET ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Thomas Manualer
31 Mars 2025
31 Mars 2025
13 Mars 2025
4 Mars 2025
4 Februari 2025
3 Januari 2025
21 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026