Thomas TH-1870 Bruksanvisning
Thomas dammsugare TH-1870
Läs gratis den bruksanvisning för Thomas TH-1870 (16 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Thomas TH-1870 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomas |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | TH-1870 |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Vikt: | 89000 g |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 770 mm |
| Höjd: | 1910 mm |
| Nettoskatt: | 200 W |
| Ljudnivå: | 39 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 289 kWu |
| Förpackningens vikt: | 96000 g |
| Förpackningens bredd: | 770 mm |
| Djuppackning: | 880 mm |
| Förpackningshöjd: | 1980 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Frys bruttokapacitet: | 111 l |
| Frys nettokapacitet: | 110 l |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 400 l |
| Kylskåp med bruttokapacitet: | 403 l |
| No Frost (kylskåp): | Nee |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Antal hyllor i kylskåp: | 5 |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Frysläge: | Boven |
| No Frost (frys): | Nee |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 32 uur |
| Antal fryshyllor: | 1 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Total nettokapacitet: | 510 l |
| Äggställ: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kylskåp): | Ja |
| Total bruttokapacitet: | 514 l |
| Hyllmaterial: | Gehard glas |
| Kylskåpsdörrfickor: | 4 |
| Till fackområdet: | Nee |
| Kraftkälla: | Electrisch |
| Larm för öppen dörr: | Nee |
| Energianvändning per dag: | 0.79 kWh/24u |
| Lägsta drifttemperatur: | 10 °C |
| Maximal temperatur (drift): | 43 °C |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Iskubshållare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomas TH-1870 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Thomas Manualer
31 Mars 2025
31 Mars 2025
13 Mars 2025
4 Mars 2025
4 Februari 2025
3 Januari 2025
21 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026