Thomson 20LB020 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 20LB020 (34 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Thomson 20LB020 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/34

User manual
15LB020S4
20LB020S4
23LB020S4
30LB020S4
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 20LB020 |
| Skärm diagonal: | 20 " |
| Upplösning: | 640 x 480 pixlar |
| Ljudsystem: | Virtual Dolby Surround |
| Ljusstyrka: | 450 cd/m² |
| Text-TV nivå: | 1.5 |
| Produktens färg: | Silver |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Bredd (utan stativ): | 562 mm |
| Höjd (utan stativ): | 477 mm |
| Vikt (utan stativ): | 9000 g |
| Skärmtyp: | LCD |
| Analogt signalformatsystem: | PAL, SECAM |
| Vikt inkl. förpackning: | 12000 g |
| Djup (utan stativ): | 65 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 65 W |
| Displaytyp: | TFT |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 3 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 350:1 |
| Externa anslutningar: | -Antenna;\n-Scart 1(RGB / CVBS in/out);\n-Scart 2(CVBS / Y/C);\n-CINCH audio 2in / 1out;\n-VGA in;\n-DVI in; |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 639 x 336 x 554 mm |
| Svarstid (medel): | 25 ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 170 ° |
| Bildstorlek diagonalt: | 510 mm |
| Teletext: | 500 sidor |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 20LB020 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026