Thomson 26HU5253W Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 26HU5253W (10 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 30 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Thomson 26HU5253W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 26HU5253W |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Skärm diagonal: | 26 " |
| Upplösning: | 1280 x 720 pixlar |
| Wi-Fi: | Nej |
| Ljusstyrka: | 320 cd/m² |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 45 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1280 x 720 (HD 720) |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Digital |
| Inbyggd subwoofer: | Nej |
| Utökad PVR: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Smarta funktioner: | Hotell |
| Produktens färg: | Vit |
| HD-typ: | HD |
| Bredd (utan stativ): | 595 mm |
| Höjd (utan stativ): | 380 mm |
| Bredd (med stativ): | 595 mm |
| Djup (med stativ): | 171 mm |
| Höjd (med stativ): | 410 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Skrivbordsstativ: | Ja |
| Djup (utan stativ): | 55 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-T |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 30 W |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Antal SCART-kontakter: | 1 |
| Diagonal skärmstorlek: | 66 cm |
| Typ av LED-bakgrundsbelysning: | Edge-LED |
| På / av-knapp: | Ja |
| Batterier medföljer: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.29 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Garantisedel: | Ja |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| PC-In (D-Sub): | Ja |
| Antal talare: | 2 |
| Standard uppdateringsfrekvens: | 50 hz |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Nej |
| Teletext: | 1000 sidor |
| Timeshift-funktion: | Ja |
| Inspelning via USB: | Ja |
| Bakgrundsbelysningsteknik med dimmerfunktion: | Nej |
| Digital koaxialutgång för ljud: | 1 |
| Grundläggande hotelläge: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 26HU5253W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026