Thomson 32FU5555S Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 32FU5555S (17 sidor) i kategorin LED TV. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Thomson 32FU5555S eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | LED TV |
| Modell: | 32FU5555S |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Skärm diagonal: | 32 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Wi-Fi: | Nej |
| Videoformat som stöds: | MKV |
| Ljudsystem: | Wide Stereo |
| Ljusstyrka: | 350 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 4 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 70 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Internet-TV: | Nej |
| Utökad PVR: | Ja |
| Smarta funktioner: | Hotell |
| Produktens färg: | Silver |
| HD-typ: | Full HD |
| Bredd (utan stativ): | 730 mm |
| Höjd (utan stativ): | 440 mm |
| Bredd (med stativ): | 730 mm |
| Djup (med stativ): | 182 mm |
| Höjd (med stativ): | 490 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 10 W |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T |
| Strömförbrukning (vanlig): | 41 W |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Antal SCART-kontakter: | 1 |
| Diagonal skärmstorlek: | 81 cm |
| Typ av LED-bakgrundsbelysning: | Edge-LED |
| Smart-TV: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.29 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| PC-In (D-Sub): | Ja |
| Antal talare: | 2 |
| Standard uppdateringsfrekvens: | 100 hz |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | Mega Kontrast |
| Wi-Fi-redo: | Ja |
| DLNA-certifierad (Digital Living Network Alliance): | Ja |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Ja |
| Teletext: | 1000 sidor |
| Timeshift-funktion: | Ja |
| Inspelning via USB: | Ja |
| Grundläggande hotelläge: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 32FU5555S ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
LED TV Thomson Manualer
8 April 2025
6 April 2025
18 Oktober 2024
17 Oktober 2024
17 Oktober 2024
10 September 2024
6 September 2024
1 Augusti 2024
31 Juli 2024
31 Juli 2024
LED TV Manualer
Nyaste LED TV Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
8 April 2025