Thomson 32HE5800 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 32HE5800 (16 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Thomson 32HE5800 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 32HE5800 |
| Färg på produkten: | Black, Red |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 1900 g |
| Bredd: | 275 mm |
| Djup: | 130 mm |
| Höjd: | 60 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Uteffekt: | 1500 W |
| Spännande: | 110 V |
| Antal AC-utgångar: | 2 AC-uitgang(en) |
| Nominell inspänning: | 11 - 14 V |
| Utgångsfrekvens: | 60 Hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 32HE5800 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026