Thomson 32HT4253 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 32HT4253 (10 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Thomson 32HT4253 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 32HT4253 |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Skärm diagonal: | 32 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Wi-Fi: | Nej |
| Videoformat som stöds: | H.264, MPEG2, MPEG4 |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 70 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1366 x 768 |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Internet-TV: | Nej |
| Automatisk kanalsökning: | Ja |
| Strömförbrukning (genomsnitt): | 36.3 W |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| HD-typ: | HD |
| VESA-fäste: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 10 W |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-T |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Antal SCART-kontakter: | 1 |
| Typ av LED-bakgrundsbelysning: | Edge-LED |
| På / av-knapp: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.27 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 200 x 100 mm |
| PC-In (D-Sub): | Ja |
| Antal talare: | 2 |
| Standard uppdateringsfrekvens: | 50 hz |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Synlig diagonal skärmstorlek: | 81 cm |
| Teletext: | 1000 sidor |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 32HT4253 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026