Thomson 40FD5406 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 40FD5406 (18 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Thomson 40FD5406 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 40FD5406 |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Rotary, Touch |
| Färg på produkten: | Black, Stainless steel |
| Dörrgångjärn: | Neer |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 42000 g |
| Bredd: | 594 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Nettoskatt: | 3600 W |
| Grill: | Ja |
| Årlig energiförbrukning: | 90 kWh |
| Sladdlängd: | 1.2 m |
| Barnlås: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Förpackningens bredd: | 675 mm |
| Djuppackning: | 660 mm |
| Förpackningshöjd: | 690 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Belysning inuti: | Ja |
| Integrerad klocka: | Ja |
| Typ av klocka: | Elektronisch |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Husmaterial: | Glass, Stainless steel |
| Typ av lampa: | Halogeen |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 71 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 10 |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Installationsfackets bredd: | 560 mm |
| Installationsfack djup: | 550 mm |
| Installationsfack höjd: | 595 mm |
| Typ av rengöring: | Pyrolytisch |
| Nuvarande: | 16 A |
| På / Av knapp: | Ja |
| Material genom: | Glas |
| Energiförbrukning (konventionell): | 1.04 kWu |
| Energiförbrukning (tvungen konvektion): | 0.81 kWu |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 95.3 |
| Att laga: | Ja |
| Ugnsstorlek: | Middelmaat |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Total ugnseffekt: | - W |
| Ugn med nettokapacitet: | 71 l |
| Över- och undervärme: | Ja |
| Ugnens termostatområde: | 50 - 275 °C |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Självrengörande: | Ja |
| Tryckbara knappar: | Ja |
| Kylskåpsdörr: | Ja |
| Dörrtemperatur (max): | 30 °C |
| Dörrkylningsfläkt: | Ja |
| Effektiv lådyta: | 1290 cm² |
| Skriv timer: | Digitaal |
| Skärm diagonal: | 40 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | 310 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 80 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | CE, VDE |
| HDR-stöd: | Nej |
| Snabb värme: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| webbläsare: | Ja |
| Vikt (med stativ): | 6900 g |
| Kvicksilverinnehåll: | 0 mg |
| På/av timer: | Ja |
| Consumer Electronics Control (CEC): | T-link |
| Automatisk kanalsökning: | Ja |
| Klockfunktion: | Ja |
| Maximal temperatur (konventionell): | 275 °C |
| Maximal temperatur (konvektion): | 275 °C |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Pyrolysförmåga: | 4800 W |
| HDMI Quick Switch: | Ja |
| Automatisk volymjustering: | Ja |
| Smarta funktioner: | Game, Sports |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Bredd (utan stativ): | 911 mm |
| Höjd (utan stativ): | 524 mm |
| Vikt (utan stativ): | 6800 g |
| Bredd (med stativ): | 911 mm |
| Djup (med stativ): | 190 mm |
| Höjd (med stativ): | 575 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Analogt signalformatsystem: | NTSC, PAL, SECAM |
| VESA-fäste: | Ja |
| Typ av fjärrkontroll: | RC802N2 |
| Låddjup: | 132 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 9600 g |
| Uteffekt (RMS): | 16 W |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 61 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Equalizer: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Diagonal skärmstorlek: | 101.6 cm |
| Smart-TV: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.26 W |
| Processorkärnor: | 2 |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| Digital optisk utgång för ljud: | 1 |
| PC-In (D-Sub): | Nej |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Vilolägestimer: | Ja |
| Antal OSD språk: | 27 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | Mega Kontrast |
| Rörelse-interpoleringsteknik: | PPI (bildprestandaindex) 400 |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Ja |
| Inbyggd ljuddekoder: | Dolby Digital Plus |
| Ljudreturkanal (ARC): | Ja |
| Grundläggande hotelläge: | Ja |
| Funktion för undertexter: | Ja |
| Common Interface Plus (CI+)-version: | 1.3 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-version: | 1.5 |
| HbbTV: | Ja |
| Fri från tungmetaller: | Hg (kvicksilver) |
| Programmerbart tidsintervall: | 8 dagar |
| Musikeffekt: | 32 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 40FD5406 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026