Thomson 43UE6400 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 43UE6400 (16 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Thomson 43UE6400 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 43UE6400 |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Vikt: | 120 g |
| Bredd: | 54 mm |
| Djup: | 18 mm |
| Höjd: | 102 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 103 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens bredd: | 1140 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Batterikapacitet: | 1050 mAh |
| Blåtand: | Ja |
| Skärm diagonal: | - " |
| Upplösning: | - Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| SIM-korts kapacitet: | Dual SIM |
| Wi-Fi: | Ja |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, HID |
| Ljudformat som stöds: | AMR, MP3 |
| GPS: | Nee |
| Plats position: | Nee |
| Vormfaktor: | Schuif |
| Bakre kameraupplösning (numerisk): | 1.3 MP |
| Videokomprimeringsformat: | 3GP, MPEG4 |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | - cd/m² |
| Typ av abonnemang: | Geen abonnement |
| MMS: | Ja |
| Hantering av personuppgifter: | Alarm clock, Calculator, Calendar, Converter, Games |
| Högtalare: | Ja |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 85 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| FM-radio: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| Videosamtal: | Nee |
| HDR-stöd: | Ja |
| Internminne: | - MB |
| HDMI-version: | 2.0b |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Internet-TV: | Ja |
| Fungerar med Amazon Alexa: | Ja |
| webbläsare: | Ja |
| Vikt (med stativ): | 7600 g |
| Färgdjup: | 10 bit |
| Consumer Electronics Control (CEC): | T-link |
| Taltid (2G): | 6 uur |
| Automatisk kanalsökning: | Ja |
| Användarminne: | 10 GB |
| Mobile High-Definition Link (MHL): | Ja |
| Spelläge: | Ja |
| Fram kamera: | Nee |
| Datanätverk: | GSM |
| Skriv ringsignal: | Polyfonisch |
| Backkamera: | Ja |
| Förvaringsfuktighet: | 10 - 95 procent |
| GSM-band stöds: | 900,1800 MHz |
| Standbytid (2G): | 288 uur |
| Extern display: | Nee |
| Telefonbokskapacitet: | 300 entries |
| Wifi: | Nee |
| Drifttemperatur (TT): | -10 - 40 °C |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| MHL-version: | 3.0 |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Bredd (utan stativ): | 970 mm |
| Höjd (utan stativ): | 572 mm |
| Vikt (utan stativ): | 7400 g |
| Bredd (med stativ): | 970 mm |
| Djup (med stativ): | 197 mm |
| Höjd (med stativ): | 625 mm |
| Analogt signalformatsystem: | NTSC, PAL, PAL BG, PAL DK, PAL I, PAL L, SECAM |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 10000 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Uteffekt (RMS): | 16 W |
| Skrivbordsstativ: | Ja |
| Djup (utan stativ): | 78 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Installerat operativsystem: | Android |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 70 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Equalizer: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Diagonal skärmstorlek: | 108 cm |
| Smart-TV: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Batterier medföljer: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Bluetooth: | Ja |
| Smartphone fjärrsupport: | Ja |
| Röststyrning: | Ja |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Digital optisk utgång för ljud: | 1 |
| PC-In (D-Sub): | Nej |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Vilolägestimer: | Ja |
| Antal OSD språk: | 29 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | Mega Kontrast |
| Rörelse-interpoleringsteknik: | PPI (Picture Performance Index) 1200 |
| DLNA-certifierad (Digital Living Network Alliance): | Ja |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Ja |
| Inspelning via USB: | Nej |
| Ljudreturkanal (ARC): | Ja |
| Operativsystemversion: | P (9.0) |
| Videoappar: | Amazon Prime Video, Netflix, YouTube |
| Toppförhållande för ljusstyrka: | 79 % |
| Common Interface Plus (CI+)-version: | 1.4 |
| HbbTV: | Ja |
| Fri från tungmetaller: | Hg (kvicksilver) |
| Nätverk streaming tjänster som stöds: | Chromecast |
| Programmerbart tidsintervall: | 8 dagar |
| Musikeffekt: | 32 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 43UE6400 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026