Thomson 75QA2S13 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 75QA2S13 (34 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 30 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Thomson 75QA2S13 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/34

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 75QA2S13 |
| Höjd: | 1130 mm |
| Förpackningens bredd: | 1868 mm |
| Skärm diagonal: | 75 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Wi-Fi: | Ja |
| Videoformat som stöds: | HEVC/H.265 |
| Appdistributionsplattform: | Google Play |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | - cd/m² |
| LED-bakgrundsbelysning: | Ja |
| Antal färger: | 1 miljarder färger |
| Antal HDMI-portar: | 4 |
| HDR-stöd: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Digital |
| Internet-TV: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Energieffektivitetsklass (HDR): | G |
| Vikt (med stativ): | 24000 g |
| Inbyggd Chromecast: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Fungerar med Google Assistant: | Ja |
| Produktens färg: | Grå |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Bredd (utan stativ): | 1667 mm |
| Höjd (utan stativ): | 955 mm |
| Bredd (med stativ): | 1667 mm |
| Djup (med stativ): | 300 mm |
| Höjd (med stativ): | 1024 mm |
| Skärmtyp: | QLED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 173 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 31500 g |
| Uteffekt (RMS): | 20 W |
| Djup (utan stativ): | 85 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 125 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | 166 kWh |
| Installerat operativsystem: | Android TV |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | - W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Equalizer: | Ja |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Växelström Frekvens: | 56/60 hz |
| Diagonal skärmstorlek: | 189 cm |
| Typ av LED-bakgrundsbelysning: | Direct-LED |
| Smart-TV: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| HDR-teknik (High Dynamic Range): | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Processorkärnor: | 4 |
| Bluetooth: | Ja |
| Röststyrning: | Ja |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 400 x 200 mm |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| Digital optisk utgång för ljud: | 1 |
| PC-In (D-Sub): | Nej |
| Antal talare: | 2 |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Ja |
| Inbyggd ljuddekoder: | Dolby Atmos |
| Ljudreturkanal (ARC): | Ja |
| Operativsystemversion: | 11 |
| HbbTV: | Ja |
| Typ av stativ: | Benstativ |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 75QA2S13 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026