Thomson NEO 15 Bruksanvisning
Thomson Bärbar dator NEO 15
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson NEO 15 (248 sidor) i kategorin Bärbar dator. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Thomson NEO 15 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/248

mythomson.com
MANUEL DE L’UTILISATEUR / USER’S
MANUAL / MANUAL DE USUARIO /
MANUAL DO USUÁRIO
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Bärbar dator |
| Modell: | NEO 15 |
| Produkttyp: | Bärbar dator |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | 375 mm |
| Djup: | 243 mm |
| Höjd: | 22.1 mm |
| Skärm diagonal: | 15.6 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Processorfrekvens: | 1.1 GHz |
| Processorfamilj: | Intel® Celeron® |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version: | 4.2 |
| Internminne: | 4 GB |
| Processor: | N4020 |
| Maximalt internminne: | - GB |
| Total lagringskapacitet: | 128 GB |
| Idle stater: | Ja |
| Intel® 64: | Ja |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d): | Ja |
| Mobil nätverksanslutning: | Nej |
| Batterikapacitet (wattimmar): | - wh |
| Typ av minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Produktens färg: | Silver |
| HD-typ: | Full HD |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Formfaktor: | Clamshell |
| processortillverkare: | Intel |
| Installerat operativsystem: | Windows 11 Home in S mode |
| Numeriskt tangentbord: | Ja |
| Typ av internminne: | DDR4-SDRAM |
| Intel Software Guard Extensions (Intel SGX): | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar: | 2 |
| Processorkärnor: | 2 |
| Processorboostfrekvens: | 2.8 GHz |
| Upplösning (numerisk), främre kamera: | 0.3 MP |
| Bluetooth: | Ja |
| Wi-Fi-standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Främre kamera: | Ja |
| Lagringsmedia: | SSD |
| Optisk enhetstyp: | Nej |
| Ombord grafikkort modell: | Intel® UHD Graphics 600 |
| Diskret grafikkortsmodell: | Ej tillgänglig |
| Ombord grafikkort: | Ja |
| Diskret grafikkort: | Nej |
| Pekredskap: | Styrplatta |
| Förstärkt Intel Speedstep Technology: | Ja |
| Intel® VT-x med utökad Sida Tabeller (EPT): | Ja |
| Execute Disable Bit-säkerhet: | Ja |
| CPU konfiguration (max): | 1 |
| Inbäddade alternativ: | Nej |
| Intel Virtualization Technology (VT-x): | Ja |
| Mini-HDMI-portar kvantitet: | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar: | 1 |
| Inbyggd grafikprocessor (GPU): | Intel |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson NEO 15 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Bärbar dator Thomson Manualer
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
7 September 2025
7 September 2025
7 September 2025
7 September 2025
7 September 2025
7 September 2025
7 September 2025
Bärbar dator Manualer
Nyaste Bärbar dator Manualer
24 Mars 2026
23 Mars 2026
21 Mars 2026
19 Mars 2026
15 Mars 2026
15 Mars 2026
14 Mars 2026
13 Mars 2026
13 Mars 2026
10 Mars 2026