T'nB ACGPACDC02 Bruksanvisning
T'nB ej kategoriserat ACGPACDC02
Läs gratis den bruksanvisning för T'nB ACGPACDC02 (1 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 36 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om T'nB ACGPACDC02 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | T'nB |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | ACGPACDC02 |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Certifiering: | CE |
| Uteffekt: | 1 A |
| Spänning: | 100-240 V |
| Justerbar utspänning: | Nej |
| Produktens färg: | Svart |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Ingångsfrekvens: | - hz |
| Utgångsspänning: | 12 V |
| Nätaggregatstyp: | inomhus |
| Ändamål: | Universal |
| Effekt strömtyp: | AC-till-DC |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med T'nB ACGPACDC02 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat T'nB Manualer
26 September 2025
26 September 2025
26 September 2025
25 September 2025
25 September 2025
22 September 2025
22 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026