T'nB ACGPCAR2A Bruksanvisning
T'nB ej kategoriserat ACGPCAR2A
Läs gratis den bruksanvisning för T'nB ACGPCAR2A (1 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om T'nB ACGPCAR2A eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | T'nB |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | ACGPCAR2A |
| Typ av laddare: | Automatisk |
| Inbyggt batteri: | Nej |
| Utström: | 2000 mA |
| Laddare kompatibilitet: | Digital camera, E-book reader, GPS, Headset, Mobile phone, MP3, MP4, Netbook, Notebook, PDA, Portable gaming console |
| Utspänning (max): | 5 V |
| Spänning: | 12 - 24 V |
| Produktens färg: | Svart |
| Strömkälla av typen: | Cigarr tändare |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 120 x 30 x 260 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med T'nB ACGPCAR2A ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat T'nB Manualer
26 September 2025
26 September 2025
26 September 2025
25 September 2025
25 September 2025
22 September 2025
22 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026