T'nB CHCARW1V2 Bruksanvisning
T'nB ej kategoriserat CHCARW1V2
Läs gratis den bruksanvisning för T'nB CHCARW1V2 (2 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om T'nB CHCARW1V2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | T'nB |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | CHCARW1V2 |
| Vikt: | 242 g |
| Bredd: | 145 mm |
| Djup: | 75 mm |
| Höjd: | 150 mm |
| Korrekt användning: | Bil/inomhus |
| Modell: | Active-hållare |
| Maximal skärmstorlek: | 6 " |
| Produktens färg: | Svart |
| Vikt inkl. förpackning: | 306 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Orientering: | Vågrät |
| Kabel inkluderad: | Micro-USB |
| USB-port: | Ja |
| Manual: | Ja |
| Mobilenhetens typ: | Mobiltelefon / smartphone |
| Typ av fäste för enheten: | Sugkopp |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med T'nB CHCARW1V2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat T'nB Manualer
26 September 2025
26 September 2025
26 September 2025
25 September 2025
25 September 2025
22 September 2025
22 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026