T'nB CSHOME1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för T'nB CSHOME1 (2 sidor) i kategorin hörlur. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om T'nB CSHOME1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | T'nB |
| Kategori: | hörlur |
| Modell: | CSHOME1 |
| Produkttyp: | Hörlurar |
| Maximal ineffekt: | 100 mW |
| Impedans: | 32 Ω |
| Drivenhet: | 40 mm |
| Kabellängd: | 8 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Bärstil: | Huvudband |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Typ av örondel: | Omslutande |
| Hörlurarnas frekvens: | 20 - 20000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 105 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med T'nB CSHOME1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hörlur T'nB Manualer
26 September 2025
22 September 2025
21 September 2025
20 September 2025
20 September 2025
20 September 2025
20 September 2025
20 September 2025
20 September 2025
20 September 2025
hörlur Manualer
Nyaste hörlur Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026