T'nB FMCT05B Bruksanvisning
T'nB ej kategoriserat FMCT05B
Läs gratis den bruksanvisning för T'nB FMCT05B (1 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om T'nB FMCT05B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | T'nB |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | FMCT05B |
| Inbyggd display: | Ja |
| Frekvensband: | FM, VHF |
| Gränssnitt: | Cigarr tändare |
| Apple dockning: | Ja |
| Typ av minneskort: | SD |
| Produktens färg: | Svart |
| MP3-uppspelning: | Ja |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Enkel installation: | Ja |
| Frekvensområde: | 30 - 15000 hz |
| Strömkälla av typen: | Cigarr tändare |
| Apple-kompatibel dockningsmöjlighet: | iPhone, iPod |
| Displaytyp: | LCD |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Signal/brusförhållande (SNR): | 30 dB |
| FM band: | 87.6 - 107.9 MHz |
| iPod-förberedd: | Ja |
| USB direct playback: | Ja |
| Likströmsdriftspänning: | 12 V |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med T'nB FMCT05B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat T'nB Manualer
26 September 2025
26 September 2025
26 September 2025
25 September 2025
25 September 2025
22 September 2025
22 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026