T'nB Playback Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för T'nB Playback (2 sidor) i kategorin hörlur. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om T'nB Playback eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | T'nB |
| Kategori: | hörlur |
| Modell: | Playback |
| Produkttyp: | Headset |
| Vikt: | 47 g |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Volymkontroll: | Knapp |
| Rekommenderad användning: | Samtal/musik |
| Impedans: | 32 Ω |
| Mikrofontyp: | Inbyggd |
| USB-anslutning: | Ja |
| USB-kontakt: | Micro-USB |
| Laddningsfodral: | Ja |
| Rekommenderat kön: | Pojke/flicka |
| Batteriteknik: | Litium Polymer (LiPo) |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Uppspelningstid: | 5 h |
| Produktens färg: | Svart |
| Förpackningstyp: | Upphängbar förpackning |
| Vikt inkl. förpackning: | 81 g |
| Bärstil: | I öra |
| 3,5 mm kontakt: | Nej |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| På / av-knapp: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Antal: | 1 |
| Batteriladdningsindikation: | Ja |
| Täckning, trådlös router: | 10 m |
| Typ av örondel: | Intraaural |
| Hörlurarnas frekvens: | 20 - 20000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 100 dB |
| Typ av laddningsfodral: | Kabel |
| Laddningsfodralets anslutningstyp: | Micro-USB |
| Laddningsfodral, kapacitet: | 350 mAh |
| Batterikapacitet (laddningsfodral): | 350 mAh |
| Batterikapacitet höger öronsnäcka: | 40 mAh |
| Batterikapacitet vänster öronsnäcka: | 40 mAh |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med T'nB Playback ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hörlur T'nB Manualer
26 September 2025
22 September 2025
21 September 2025
20 September 2025
20 September 2025
20 September 2025
20 September 2025
20 September 2025
20 September 2025
20 September 2025
hörlur Manualer
Nyaste hörlur Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026