Trendnet TK-CAT508 Bruksanvisning
Trendnet ej kategoriserat TK-CAT508
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TK-CAT508 (2 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 40 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TK-CAT508 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | TK-CAT508 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 748 g |
| Bredd: | 205 mm |
| Djup: | 104 mm |
| Höjd: | 44 mm |
| Maximal upplösning: | 1600 x 1200 pixlar |
| Kabelteknik: | 10/100Base-T(X) |
| Produktens färg: | Svart |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 8 |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Video porttyp: | VGA |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176200 |
| Tangentbord anslutningstyp: | USB, PS/2 |
| Mus porttyp: | USB, PS/2 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TK-CAT508 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat Trendnet Manualer
30 Mars 2026
19 Oktober 2025
10 September 2025
10 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026