Zanussi ZDF26004XA Bruksanvisning PDF Ladda ner
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
212
Nedladdningar
1.083
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Zanussi |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | ZDF26004XA |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 625 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Antal tvättprogram: | 5 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 104 kWh |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 4 |
| Extra torr: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 1.039 kWh |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Temperatur (max): | 75 ° C |
| Vattenkapacitet: | Cold, Hot |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | F |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 49 dB |
| Dörr färg: | Rostfritt stål |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 11 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Ansluten effekt: | 1950 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Periodlängd: | 227 min |
| Längd på anslutningsslang: | 1.5 m |
| Utloppets slanglängd: | 1.5 m |
| Antal kuvert: | 13 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Auto 45-70°C, Eco, Intensive, Pre-rinse, Quick |
| Halv-belastning: | Ja |
| Kontrollpanelens färg: | Rostfritt stål |
| Salt-indikator: | Ja |
| Justering av fötter: | 10 mm |