Zanussi ZDT24003FA Bruksanvisning
Zanussi Diskmaskin ZDT24003FA
Sida 1/20
GETTING
STARTED?
EASY.
User Manual
ZDT24003FA
ENUser Manual
Dishwasher
Betygsätt denna manual
4.9/5 (6 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: Zanussi
Kategori: Diskmaskin
Modell: ZDT24003FA
Inbyggd display: Ja
Vikt: 37080 g
Bredd: 596 mm
Djup: 550 mm
Höjd: 818 mm
Årlig energiförbrukning: 295 kWh
Torksystem: Självtorkning
Energieffektivitetsklass (gammal): A+
Antal tvättprogram: 5
Doseringsassistent: Ja
Antal temperaturinställningar: 4
AquaStop-funktion: Ja
Energiförbrukning per cykel: 1.039 kWh
Årlig vattenförbrukning: 3080 l
Övre korg justerbar höjd: Ja
Temperatur (max): 70 ° C
Vikt inkl. förpackning: 38600 g
AC-inspänning: 220 - 240 V
Tvättklass: A
Typ av bestickfack: Korg
Apparatens placering: Helt integrerad
Ström: 10 A
Ljudnivå Lc IEC: 47 dB
Installationsfack, bredd: 600 mm
Installationsfack, djup: 550 mm
Installationsfack, höjd: 880 mm
Dörr färg: Ej tillämpligt
Fördröjd start timer: Ja
Fördröjd start: 9 h
Vattenförbrukning per omgång: 11 l
Ansluten effekt: 1950 W
Inbyggd lampa: Nej
Strömförbrukning i avslaget läge: 0.5 W