Zanussi ZDT26001FA Bruksanvisning
Zanussi Diskmaskin ZDT26001FA
Sida 1/56
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Zanussi |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | ZDT26001FA |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 555 mm |
| Höjd: | 818 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 295 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| LED-bakgrundsbelysning: | Ja |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 1.05 kWh |
| Årlig vattenförbrukning: | 3080 l |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Ljudnivå Lc IEC: | 47 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 570 mm |
| Installationsfack, höjd: | 820 mm |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Vattenförbrukning per omgång: | 11 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Ansluten effekt: | 1950 W |