AEG BP8615101M Bruksanvisning PDF Ladda ner
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
40
Nedladdningar
1.639
Betygsätt denna manual
5.0/5 (5 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: AEG
Kategori: Inbyggnadsugn
Modell: BP8615101M
Typ av operation: Knoppen
Färg på produkten: Roestvrijstaal
Inbyggd display: Nee
Vikt: 22000 g
Bredd: 900 mm
Djup: 465 mm
Höjd: 510 mm
Nettoskatt: 230 W
Sladdlängd: 1.4 m
Ljudnivå: 71 dB
Energie-efficiëntieklasse: D
Årlig-energiförbrukning: 126 kWu
Förpackningens vikt: - g
Snäll: Muurmontage
Motoreffekt: - W
Avgasanslutningsdiameter: 150 mm
Maximal utsugskapacitet: 590 m³/uur
Extraktionsmetod: Luchtafvoer
Vätskedynamisk effektivitetsklass: D
Ljuseffektivitetsklass: E
Fettfilter effektivitetsklass: F
Antal lampor: 2 gloeilamp(en)
Typ lampa: Halogeen
Soort vetfilter: Aluminium
Tvättbart filter: Ja
Strömlampa: 40 W
Antal filter: 1 stuk(s)
Filter som tål maskindisk: Ja
AC-ingångsspänning: 220-240 V
AC-ingångsfrekvens: 50 - 60 Hz