Apc SUA1000XLI Kit Bruksanvisning
Apc UPS SUA1000XLI Kit
Sida 1/18
990-1074B 01/2006
User Manual English
APC Smart-UPS®
1000/1500 VA
100/120/230 VAC
750/1000XL VA
120/230 VAC
Tower
Uninterruptible Power Supply
Betygsätt denna manual
4.6/5 (4 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: Apc
Kategori: UPS
Modell: SUA1000XLI Kit
Färg på produkten: Zwart
Årlig-energiförbrukning: 32 kWu
Energieffektivitetsklass (gammal): B
Justerbar i höjdled: Ja
Skärm diagonal: 21.5 "
Upplösning: 1920 x 1080 Pixels
Pekskärm: Nee
Original bildförhållande: 16:9
Betraktningsvinkel, horisontell: 170 °
Betraktningsvinkel, vertikal: 160 °
Skärmform: Flat
Typiskt kontrastförhållande: 1000:1
Marknadspositionering: Bedrijf
Frekvensområde horisontellt: 30 - 80 kHz
Frekvensområde vertikalt: 55 - 75 Hz
VGA (D-Sub) port(ar): 1
Antal HDMI-portar: 1
DVI-port: Ja
Monteringsalternativ för kabellås: Ja
Kabellåsspårtyp: Kensington
Inbyggda högtalare: Ja
Genomsnittlig effekt: 2 W
Strömförbrukning (i standby): 0.5 W
Antal högtalare: 2
Hörlursutgångar: 1
Certifiering: CE, VCCI-B, CU, TÜV-GS, RoHS, WEEE, TCO
Display, antal färger: 16.78 miljoen kleuren
HDCP: Ja
HD typ: Full HD
3D: Nee
Displayteknik: LED
Respons tid: 1 ms
Pixelpitch: 0.248 x 0.248 mm
Grafikupplösningar som stöds: 1920 x 1080 (HD 1080)
VESA montering: Ja
Panelmonteringsgränssnitt: 100 x 100 mm
Hållbarhetscertifikat: RoHS, ENERGY STAR
Ljusstyrka (typiskt): 250 cd/m²
Bildförhållande: 16:9
Kontrastförhållande (dynamisk): 80000000:1
Integrerad TV-tuner: Nee
Inbyggd kamera: Nee
Djup (utan bas): 56.5 mm
Höjd (utan bas): 310.5 mm
Bredd (utan bas): 505 mm
Vikt (utan bas): - g
On Screen Display (OSD)-talen: CHI (SIMPL), CZE, DEU, DUT, ENG, ESP, FRE, ITA, JPN, POL, RUS
Enhetsbredd (med stativ): 505 mm
Djupenhet (med stativ): 230 mm
Enhetshöjd (med stativ): 371.5 mm
Vikt (med stativ): 4800 g
AMD FreeSync: Nee
NVIDIA G-SYNC: Nee
On Screen Display (OSD): Ja
Typ av panel: TN
Roterbar: Ja
Horisontellt vridbar: -45 - 45 °
Hörlurarna avstängda: Ja
Bildområde: Mat
Inbyggd USB-hubb: Nee
NTSC-täckning (normal): 72 procent
Bildstorlek (horisontell): 476.6 mm
Bildstorlek (vertikal): 268.1 mm
sRGB-täckning (genomsnitt): 99 procent
DDC/CI: Ja
Flimmerfri teknik: Ja
Teknik för lågt blått ljus: Ja
Gångjärn: Ja
Sväng: Ja
AC-ingångsspänning: 100 - 240 V
AC-ingångsfrekvens: 50 - 60 Hz
Strömförbrukning (typiskt): 21 W