Apc SURT10000XLT-2TF3 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
36
Nedladdningar
1.533
Betygsätt denna manual
4.8/5 (3 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: Apc
Kategori: UPS
Modell: SURT10000XLT-2TF3
Färg på produkten: Zwart
Förpackningens vikt: 8930 g
Förpackningens bredd: 635 mm
Djuppackning: 188 mm
Förpackningshöjd: 422 mm
På / Av knapp: Ja
Justerbar i höjdled: Ja
Beeldscherm: LED
Skärm diagonal: 23.8 "
Upplösning: 2560 x 1440 Pixels
Pekskärm: Nee
Pixel densitet: 123.6 ppi
Original bildförhållande: 16:9
Betraktningsvinkel, horisontell: 178 °
Betraktningsvinkel, vertikal: 178 °
Medföljande kablar: DisplayPort, Mini DisplayPort, USB
Skärmform: Flat
Typiskt kontrastförhållande: 1000:1
Marknadspositionering: Bedrijf
Antal HDMI-portar: 2
DVI-port: Nee
Monteringsalternativ för kabellås: Ja
Kabellåsspårtyp: Kensington
Inbyggda högtalare: Nee
Strömförbrukning (i standby): - W
Strömförbrukning (max): 67 W
Display, antal färger: 16.78 miljoen kleuren
Strömförbrukning (när avstängd): - W
HD typ: Quad HD
3D: Nee
Ljudutgång: Ja
Displayteknik: LED
Respons tid: 4 ms
Pixelpitch: 0.2058 x 0.2058 mm
Grafikupplösningar som stöds: 2560 x 1440
VESA montering: Ja
Panelmonteringsgränssnitt: 100 x 100 mm
Rambredd (nederst): 22 mm
Rambredd (sida): 2 mm
Rambredd (överst): 2 mm
Hållbarhetscertifikat: EPEAT Gold, ENERGY STAR
Ljusstyrka (typiskt): 300 cd/m²
Bildförhållande: 16:9
Digital horisontell frekvens: 50 - 76 kHz
Digital vertikal frekvens: 30 - 99 Hz
RGB färgrymd: sRGB
Kontrastförhållande (dynamisk): 3000000:1
Integrerad TV-tuner: Nee
Inbyggd kamera: Nee
Djup (utan bas): 42 mm
Höjd (utan bas): 325.98 mm
Bredd (utan bas): 540.2 mm
Vikt (utan bas): 3730 g
Antal DisplayPorts: 2
Enhetsbredd (med stativ): 540.2 mm
Djupenhet (med stativ): 261.75 mm
Enhetshöjd (med stativ): 373.4 mm
Vikt (med stativ): 5600 g
AMD FreeSync: Nee
NVIDIA G-SYNC: Nee
Färgspektrum: 99 procent
On Screen Display (OSD): Ja
Antal skärmspråk: 8
Antal USB Type-A nedströmsportar: 4
Version USB-hubb: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Typ av bakgrundsbelysning: W-LED
Tunn klient installerad: Nee
Förvaringstemperatur: -20 - 60 °C
Typ av panel: IPS
Roterbar: Ja
Horisontellt vridbar: -45 - 45 °
Bildstorlek (diagonal): 604.5 mm
Förvaringsfuktighet: 5 - 95 procent
Bildområde: Mat
Inbyggd USB-hubb: Ja
Bildstorlek (horisontell): 526.848 mm
Bildstorlek (vertikal): 296.352 mm
Höjd, drift: 0 - 5000 m
Höjd vid förvaring: 0 - 12192 m
Fötter färg: Zwart
Utan tungmetaller: Hg (kwik)
sRGB-täckning (genomsnitt): 99 procent
Antal uppströmsportar: 1
Gångjärn: Ja
Pivothörn: -90 - 90 °
Antal Mini DisplayPort: 1
Skärmens ljusstyrka (min): 240 cd/m²
AC-ingångsspänning: 90 - 264 V
AC-ingångsfrekvens: 47/63 Hz
Strömförbrukning (typiskt): 24 W
Drifttemperatur (TT): 0 - 40 °C