Aston Origin Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Aston Origin (38 sidor) i kategorin mikrofon. Guiden har ansetts hjälpsam av 52 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Aston Origin eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/38

1
Owners Handbook
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Aston |
| Kategori: | mikrofon |
| Modell: | Origin |
| Bredd: | 54 mm |
| Höjd: | 125 mm |
| Diameter: | 54 mm |
| Modell: | Studiomikrofon |
| Mikrofonfrekvens: | 20 - 20000 hz |
| Känslighet (1 kHz): | 23.7 |
| Produktens färg: | Stål |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Mikrofonvikt: | 450 g |
| Material, hölje: | Metall |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Mikrofon känslighet (utnivå): | 127 dB |
| Signal/brusförhållande (SNR): | 76 dB |
| Mikrofon, riktning: | Kardioid |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Aston Origin ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mikrofon Aston Manualer
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
31 Juli 2025
17 September 2024
11 September 2024
28 Juli 2024
mikrofon Manualer
Nyaste mikrofon Manualer
3 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026