Aston Stealth Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Aston Stealth (28 sidor) i kategorin mikrofon. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Aston Stealth eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

1
Owners Handbook
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Aston |
| Kategori: | mikrofon |
| Modell: | Stealth |
| Bredd: | 58 mm |
| Höjd: | 196 mm |
| Diameter: | 58 mm |
| Modell: | Mikrofon till spelkonsol |
| Mikrofonfrekvens: | 20 - 20000 hz |
| Känslighet (1 kHz): | 150 |
| Produktens färg: | Svart |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Mikrofonvikt: | 692 g |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Mikrofon känslighet (utnivå): | 140 dB |
| Mikrofon, riktning: | Kardioid |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Aston Stealth ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mikrofon Aston Manualer
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
31 Juli 2025
17 September 2024
11 September 2024
28 Juli 2024
mikrofon Manualer
Nyaste mikrofon Manualer
3 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026