Asus BE239QLB Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus BE239QLB (49 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Asus BE239QLB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/49

BE209/BE229/BE239/
BE249/BE24A/BE24W/
BE27A-reeks
LCD-monitor
Gebruikershandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | BE239QLB |
| Höjd: | 403 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 32 kWh |
| Förpackningens bredd: | 652 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Skärm diagonal: | 23 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | Energy Star 6.0 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Hållare: | -90 - 90 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 33 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 2.0 |
| Bredd (utan stativ): | 548 mm |
| Höjd (utan stativ): | 333 mm |
| Vikt (utan stativ): | 5700 g |
| Bredd (med stativ): | 548 mm |
| Djup (med stativ): | 211 mm |
| Höjd (med stativ): | 360 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 173 mm |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Djup (utan stativ): | 50 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 22 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 60 ° C |
| Hållbarhetscertifiering: | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| PC-ljud in: | Ja |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm), USB, VGA |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 49 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2652 x 0.2652 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 - 90 ° |
| Skärmytskikt: | Mätt |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus BE239QLB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025