Asus BE27AQLB Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus BE27AQLB (49 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Asus BE27AQLB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/49

BE209/BE229/BE239/
BE249/BE24A/BE24W/
BE27A-reeks
LCD-monitor
Gebruikershandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | BE27AQLB |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Bredd: | 470 mm |
| Djup: | 420 mm |
| Höjd: | 180 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 2560 x 1440 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | TUV |
| Grafikupplösningar som stöds: | 2560 x 1440 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 7720 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Hållare: | -90 - 90 ° |
| Typ av handfat: | Onderbouwspoelbak |
| Forma handfat: | Vierkant |
| Diskbänksmaterial: | Roestvrij staal / Messing PVD |
| Antal handfat: | 1 kommen |
| Form första diskbänken: | Vierkant |
| Första skålens mått (BxL): | 450 x 400 mm |
| Först kommer djupet: | 180 mm |
| Disken: | Nee |
| Kran ingår: | Nee |
| Lutningsvinkel: | -5 - 35 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Quad HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 615 mm |
| Höjd (utan stativ): | 372 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4960 g |
| Bredd (med stativ): | 615 mm |
| Djup (med stativ): | 226 mm |
| Höjd (med stativ): | 532 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Djup (utan stativ): | 51 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 18.8 W |
| PC-ljud in: | Ja |
| Inget flimmer: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 350 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 4 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.233 x 0.233 mm |
| Stå ingår: | Ja |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 - 90 ° |
| Antal portar uppströms: | 1 |
| Antal Mini Displayportar: | 1 |
| Typ av USB-port uppströms: | USB Typ B |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus BE27AQLB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025