Asus BE24DQLB Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus BE24DQLB (42 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Asus BE24DQLB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/42

BE24D-reeks
LCD-monitor
Gebruikershandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | BE24DQLB |
| Skärm diagonal: | 23.8 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| Ljudutgång: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 6700 g |
| Hållare: | -90 - 90 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 35 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 568.61 mm |
| Höjd (utan stativ): | 386.49 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3910 g |
| Bredd (med stativ): | 568.61 mm |
| Djup (med stativ): | 226.35 mm |
| Höjd (med stativ): | 399.08 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 56.2 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 22 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 19 W |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS, ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm), DisplayPort, USB, VGA |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Positionering på marknaden: | Business |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Uttag för mikrofon/linje in: | Ja |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 49 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Megapixel: | 2 MP |
| Stå ingår: | Ja |
| Ljudanslutning: | Ja |
| Höjdjustering: | Ja |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 - 90 ° |
| Skärmytskikt: | Mätt |
| Säkerhetsegenskaper: | Kensington lock |
| Aktiv skärmyta (B x H): | 527.04 x 296.46 mm |
| Swivel-webbkamera: | Ja |
| Lådans dimensioner (B x D x H): | 676 x 458 x 202 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus BE24DQLB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025