Asus BE24ECSBT Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus BE24ECSBT (36 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Asus BE24ECSBT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

BE24ECSBT-serie
LCD-Monitor
Gebruikershandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | BE24ECSBT |
| Höjd: | 440 mm |
| Förpackningens bredd: | 746 mm |
| Skärm diagonal: | 23.8 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 6100 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Fötter färg: | Svart |
| DisplayPort-version: | 1.4 |
| HDCP-version: | 1.4 |
| Typ av laddningsport: | USB Type-C |
| Hållare: | -180 - 180 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 35 ° |
| Färgomfång: | 100 % |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 2 |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 539.7 mm |
| Höjd (utan stativ): | 329.9 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4100 g |
| Bredd (med stativ): | 539.7 mm |
| Djup (med stativ): | 211.4 mm |
| Höjd (med stativ): | 459.4 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 170 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 8300 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 52.8 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| USB-strömförsörjning upp till: | 80 W |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 17.7 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Positionering på marknaden: | Business |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 3 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Stå ingår: | Ja |
| Bildstorlek horisontalt: | 527.04 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 296.46 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 - 90 ° |
| USB-strömleverans: | Ja |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort: | Ja |
| Typ av USB-port uppströms: | USB Type-C |
| Anti-glare skärm: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus BE24ECSBT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025