Asus CG32UQ Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus CG32UQ (33 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Asus CG32UQ eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/33

CG32UQ-serie
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | CG32UQ |
| Höjd: | 550 mm |
| Förpackningens bredd: | 825 mm |
| Skärm diagonal: | 31.5 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| HDR-stöd: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 3840 x 2160 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | G |
| Energieffektivitetsklass (HDR): | G |
| Vikt (med stativ): | 13400 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Fötter färg: | Svart |
| Stöd för VESA Adaptive Sync: | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 730.4 mm |
| Höjd (utan stativ): | 430 mm |
| Vikt (utan stativ): | 9100 g |
| Bredd (med stativ): | 730.4 mm |
| Djup (med stativ): | 268.5 mm |
| Höjd (med stativ): | 606.1 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 322 mm |
| Uteffekt (RMS): | 12 W |
| Djup (utan stativ): | 78.2 mm |
| Löstagbart stativ: | Ja |
| Paneltyp: | VA |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 41 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | 138 kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 40.8 W |
| Kabel inkluderad: | AC, USB |
| Strömingång: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 3000:1 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| HDR-teknik (High Dynamic Range): | High Dynamic Range (HDR) 600 |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 400 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 40 - 60 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 134 kHz |
| Antal talare: | 2 |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 4 |
| Stå ingår: | Ja |
| Ljudanslutning: | Nej |
| Bildstorlek horisontalt: | 698.4 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 392.85 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Ljusstyrka (max): | 600 cd/m² |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Skärmytskikt: | Mätt |
| Typ av AMD FreeSync: | FreeSync |
| Inbyggd hörlurskrok: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus CG32UQ ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025