Asus VS228DR Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VS228DR (22 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Asus VS228DR eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/22

VS228/VS238
VS247
จอภาพ LCD
คู่มือผู้ใช้
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VS228DR |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 5500 g |
| Bredd: | 845 mm |
| Djup: | 24 mm |
| Höjd: | 543 mm |
| Förpackningens bredd: | 556 mm |
| Skärm diagonal: | 21.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Monteringsmetod: | Muur |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Maximal viktkapacitet: | 79.5 kg |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, EK, , EPEAT (Gold) by region , ErP, FCC, Gost-R, J-MOSS, PSB, PSE, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7) |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 50000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 3800 g |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Montage: | 200 x 200 (Min) - 815 x 525 (Max) mm |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (min): | 200 x 200 mm |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (max): | 200 x 200 mm |
| Maximal skärmstorlek: | 63 " |
| Minsta skärmstorlek: | 42 " |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (med stativ): | 514.1 mm |
| Djup (med stativ): | 200 mm |
| Höjd (med stativ): | 386.3 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5900 g |
| Strömförbrukning (vanlig): | 21.1 W |
| Hållbarhetscertifiering: | EPEAT Gold |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VS228DR ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025