Asus VX228H Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VX228H (28 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Asus VX228H eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

VX228 reeks
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VX228H |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Blue, White |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 1159 g |
| Bredd: | 200 mm |
| Djup: | 193 mm |
| Höjd: | 147 mm |
| Förpackningens bredd: | 220 mm |
| Djuppackning: | 170 mm |
| Förpackningshöjd: | 214 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Kraftkälla: | AC/Batterij |
| Typ av förpackning: | Doos |
| På / Av knapp: | Ja |
| Skärm diagonal: | 21.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Medföljande kablar: | AC, DC |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 1.6 W |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 6 |
| Volymkontroll: | Digitaal |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, China Energy Label Level 1, C-Tick, CU, ErP, FCC, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL |
| FM-radio: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 8000000:1 |
| Typ av tuner: | Digitaal |
| Vikt (med stativ): | 2400 g |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Uppspelningslägen: | Pause, Play, Program, Repeat, Stop |
| Typ av optisk enhet: | Speler |
| Hörlurarna avstängda: | Ja |
| Kontrollknappar: | Play/pause, Skip down, Skip up, Stop |
| Spela MP3: | Ja |
| AUX ingång: | Ja |
| Typ-av-optisk-enhet: | CD |
| Frekvensband som stöds: | FM |
| Laddningsmekanism: | Bovenkant |
| Kassettdäck: | Nee |
| Kompatibel batteristorlek: | LR14 |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | - mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | 2400 g |
| Bredd (med stativ): | 514.9 mm |
| Djup (med stativ): | 210 mm |
| Höjd (med stativ): | 385.9 mm |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Låddjup: | 122 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 4100 g |
| Uteffekt (RMS): | 3 W |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 20.21 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| PC-ljud in: | Ja |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm), HDMI, VGA |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | - mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 80 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 56 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Bildpunktavstånd: | 0.248 x 0.248 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VX228H ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025