Asus VZ239H Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VZ239H (31 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Asus VZ239H eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/31

VZ239-reeks
LCD-monitor
Handleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VZ239H |
| Höjd: | 500 mm |
| Förpackningens bredd: | 597 mm |
| Skärm diagonal: | 23 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, C-Tick, CU, ErP, FCC, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), TUV Flicker-free , TUV Low Blue Light |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Spelläge: | Ja |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 22 ° |
| Färgomfång: | 72 % |
| Produktens färg: | Black, Gold |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 531 mm |
| Höjd (utan stativ): | 319 mm |
| Vikt (utan stativ): | 2700 g |
| Bredd (med stativ): | 531 mm |
| Djup (med stativ): | 211 mm |
| Höjd (med stativ): | 387 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Låddjup: | 125 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 4200 g |
| Uteffekt (RMS): | 3 W |
| Djup (utan stativ): | 37 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 24 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, HDMI, VGA |
| Inget flimmer: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Vertikalt sökområde: | 48 - 76 hz |
| Horisontellt sökområde: | 54 - 85.5 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 54 - 85.5 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.2652 x 0.2652 mm |
| Skärmytskikt: | Mätt |
| Aktiv skärmyta (B x H): | 509.2 x 286.4 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VZ239H ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025