Asus CP240 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus CP240 (28 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Asus CP240 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

CP220 / CP240 serie
Zero-client weergave
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | CP240 |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Skärm diagonal: | 23.8 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Processorfamilj: | Teradici |
| Wi-Fi: | Nej |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 45 W |
| Certifiering: | Energy Star®, UL/cUL, CB, CE, FCC, BSMI, VCCI, C-Tick, J-MOSS, PSE, ErP, ROHS2.0, WEEE, WIN7 & WIN8 WHQL |
| Internminne: | 512 MB |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Vikt (med stativ): | 6000 g |
| Processor: | Tera2321 |
| Tunn klient installerad: | Ja |
| Hållare: | -160 - 160 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| USB-hubbversion: | 2.0 |
| Bredd (med stativ): | 568 mm |
| Djup (med stativ): | 225 mm |
| Höjd (med stativ): | 407 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Vikt inkl. förpackning: | 8500 g |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Paneltyp: | AH-IPS |
| Datahastighet för Ethernet-LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| Typ av internminne: | DDR3 |
| Kabel inkluderad: | AC, DVI, VGA |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Bluetooth: | Nej |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Nej |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Uttag för mikrofon/linje in: | Ja |
| Antal talare: | 2 |
| Bildstorlek diagonalt: | 296 mm |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 4 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildstorlek vertikalt: | 527 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | 0 - 90 ° |
| Antal DVI-I anslutningar: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus CP240 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025