Asus VS278Q Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VS278Q (26 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Asus VS278Q eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/26

VS278-reeks
LCD-monitor
Gebruikers-
handleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VS278Q |
| Färg på produkten: | Blauw |
| Vikt: | 203 g |
| Bredd: | 16.9 mm |
| Djup: | 67.9 mm |
| Höjd: | 117 mm |
| Förpackningens bredd: | 725 mm |
| Snäll: | MP4-speler |
| Husmaterial: | Aluminium |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Batterikapacitet: | 3300 mAh |
| Blåtand: | Ja |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Ja |
| Minneskortets maximala kapacitet: | 400 GB |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid: | 10 uur |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-version: | 4.1 |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, APT-X, AVRCP |
| Ljudformat som stöds: | AAC, AIFF, ALAC, APE, DFF, DSF, FLAC, MP3, MQA, OGG, WAV, WMA |
| USB-kontakttyp: | USB Type-C |
| Typ av anslutningskontakt: | 2.5 mm / 3.5 mm |
| Integrerad minneskortläsare: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Batteri/Batterispänning: | 3.7 V |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Volymkontroll: | Digital |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, ErP, FCC, Gost-R, PSB, RoHS, UL/cUL, VCCI, WHQL (Windows 7) |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Stöder Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Batteri/Batteri laddningstid: | 3 uur |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Total lagringskapacitet: | 128 GB |
| Stöder Mac-operativsystem: | Mac OS X 10.7 Lion |
| Uppladdningsbar: | Ja |
| Frekvensomfång: | 20 - 20000 Hz |
| Signal-brusförhållande: | 120 dB |
| Koptelefoon: | Nee |
| Total harmonisk distorsion (THD): | 0.0007 procent |
| Typ av lagringsmedium: | Flashgeheugen |
| Wifi: | Ja |
| Batteriteknik: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 648.86 mm |
| Höjd (utan stativ): | 393.23 mm |
| Vikt (utan stativ): | 5100 g |
| Bredd (med stativ): | 648.86 mm |
| Djup (med stativ): | 225 mm |
| Höjd (med stativ): | 470.11 mm |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 175 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7200 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 50 mm |
| Windows-operativsystem som stöds: | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 45 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | Audio (3.5mm), VGA |
| Placeringar som kan användas: | horisontell |
| Strömingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.311 x 0.311 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Skärmsläckarfunktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VS278Q ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025