Asus ET2221AGKR Bruksanvisning
Asus Stationära datorer ET2221AGKR
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ET2221AGKR (140 sidor) i kategorin Stationära datorer. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Asus ET2221AGKR eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/140
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Stationära datorer |
| Modell: | ET2221AGKR |
| Produkttyp: | Allt-i-ett-dator |
| Skärm diagonal: | 21.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Processorfrekvens: | 2.1 GHz |
| Processorfamilj: | AMD A8 |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ljudsystem: | Sonic Master |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| LED-bakgrundsbelysning: | Ja |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Full HD: | Ja |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Internminne: | 4 GB |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| Vikt (med stativ): | 8700 g |
| Processor: | A8-5550M |
| Processorns cache: | 4 MB |
| Maximalt internminne: | 8 GB |
| Total lagringskapacitet: | 1000 GB |
| Minnesplatser: | 2 |
| Antalet installerade hårddiskar: | 1 |
| Typ av minneskort: | MMC, SD, SDHC |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Bredd (med stativ): | 549.6 mm |
| Djup (med stativ): | 78.9 mm |
| Höjd (med stativ): | 437.7 mm |
| Monteringsbar på väggen: | Ja |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 10 W |
| processortillverkare: | AMD |
| Installerat operativsystem: | Windows 8.1 |
| Datahastighet för Ethernet-LAN: | 10,1000,100 Mbit/s |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Processorns cachetyp: | L2 |
| Typ av internminne: | DDR3-SDRAM |
| Totalt megapixel: | 2 MP |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Likströmsingång: | Ja |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Strömkabel ingår: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Minnesplatser, typ: | SO-DIMM |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar: | 4 |
| Moderkortets chipset: | AMD Bolton M3 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Processorkärnor: | 4 |
| Processorboostfrekvens: | 3.1 GHz |
| Garantisedel: | Ja |
| Bluetooth: | Nej |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Medföljande programvara: | Adobe Acrobat Reader\nAdobe Flash Player\nASUS WebStorage\nAi Charger ll\nFreshpaint\nFingertapps Instrument\nSKYPE |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Processortrådar: | 4 |
| Minne klockhastighet: | 1600 MHz |
| Lagringsmedia: | HDD |
| Optisk enhetstyp: | DVD Super Multi |
| Ombord grafikkort modell: | AMD Radeon HD 8550G |
| Diskret grafikkortsmodell: | AMD Radeon HD 8670M |
| Ombord grafikkort: | Ja |
| Familj av inbyggda grafikkort: | AMD Radeon HD 8000 |
| Uttag för mikrofon/linje in: | Ja |
| AC-adapter, effektförlust: | 120 W |
| Antal installerade lagringsenheter: | 1 |
| Hårddiskens gränssnitt: | SATA |
| Lagringsenhetens gränssnitt: | SATA |
| Minneskapacitet, diskret grafikkort: | 1024 GB |
| Mus inkluderad: | Nej |
| Tangentbord inkluderat: | Nej |
| Autonomi läge: | Nej |
| Trial-programvara: | Anti-virus, Office |
| Minnets formfaktor: | DIMM/SO-DIMM |
| Intels segmenttaggning: | Enterprise, Small Business |
| Löstagbar skärm: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ET2221AGKR ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Stationära datorer Asus Manualer
18 Oktober 2024
31 Juli 2024
30 Juli 2024
28 Juli 2024
23 Juli 2024
23 Juli 2024
22 Juli 2024
Stationära datorer Manualer
Nyaste Stationära datorer Manualer
14 Oktober 2024
14 Oktober 2024
14 Oktober 2024
12 Oktober 2024
11 Oktober 2024
10 Oktober 2024
8 Oktober 2024
1 Augusti 2024
1 Augusti 2024
1 Augusti 2024