Asus Google Nexus 7 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus Google Nexus 7 (190 sidor) i kategorin Tablett. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus Google Nexus 7 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/190

User Guide
www.hp.com/videos/LaserJet
www.hp.com/support/colorljM479MFP
HP Color LaserJet Pro MFP M479
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Tablett |
| Modell: | Google Nexus 7 |
| Vikt: | 290 g |
| Bredd: | 114 mm |
| Djup: | 8.65 mm |
| Höjd: | 200 mm |
| Batterikapacitet: | - mAh |
| Skärm diagonal: | 7 " |
| Upplösning: | 1920 x 1200 pixlar |
| Gyroskop: | Ja |
| Accelerometer: | Ja |
| Processorfrekvens: | 1.5 GHz |
| Processorfamilj: | Qualcomm Snapdragon |
| Intern lagringskapacitet: | 16 GB |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-version: | 4.0 |
| GPS: | Ja |
| GLONASS: | Ja |
| Elektronisk kompass: | Ja |
| Plattform: | Android |
| Närfältskommunikation (NFC): | Ja |
| Touch-teknik: | Flerpunktsberöring |
| Pekskärmstyp: | Kapacitiv |
| LED-bakgrundsbelysning: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Internminne: | 2 GB |
| Processor: | APQ8064 |
| Ljussensor: | Ja |
| Batteriteknik: | Litium Polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet (wattimmar): | 15 wh |
| Produktens färg: | Svart |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Formfaktor: | Skiffer |
| Paneltyp: | IPS |
| Enhetstyp: | Bärbar dator |
| Installerat operativsystem: | Android 4.3 |
| Native bildförhållande: | 16:10 |
| Video adapter: | Adreno 320 |
| Processorkärnor: | 4 |
| Typ av bakre kamera: | Enkel kamera |
| Upplösning (numerisk), bakre kamera: | 5 MP |
| Upplösning (numerisk), främre kamera: | 1.2 MP |
| Bluetooth: | Ja |
| Wi-Fi-standard: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bakre kamera: | Ja |
| Främre kamera: | Ja |
| AC-adapter, nätspänning: | 5.2 V |
| AC-adapter, maxbelastning: | 1.35 A |
| Automatisk fokus: | Ja |
| Drifttid för batteri: | 10 h |
| Grafikadapterfamilj: | Adreno |
| Uttag för mikrofon/linje in: | Nej |
| AC-adapter, effektförlust: | 7 W |
| Tangentbord inkluderat: | Nej |
| AC-adapter, inspänning: | 100 - 240 V |
| Micro-USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| AC-adapter, frekvens: | 50 - 60 hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus Google Nexus 7 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tablett Asus Manualer
7 Juli 2025
31 December 2025
19 September 2024
3 September 2024
2 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
29 Augusti 2024
29 Augusti 2024
29 Augusti 2024
Tablett Manualer
Nyaste Tablett Manualer
27 Mars 2026
27 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
14 Mars 2026
12 Mars 2026
6 Mars 2026
24 Februari 2026
23 Februari 2026
22 Februari 2026