Asus MB168B+ Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus MB168B+ (15 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Asus MB168B+ eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/15

MB168B/MB168B+
USB Monitor
User Guide
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | MB168B+ |
| Höjd: | 297 mm |
| Förpackningens bredd: | 435 mm |
| Skärm diagonal: | 15.6 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 260000 colours |
| DVI-port: | Nej |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, CU, FCC, PSE, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 7) |
| HDCP: | Ja |
| USB-version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI: | Nej |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 800 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Typ av bakgrundsbelysning: | W-LED |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 140 ° |
| Hörlursutgång: | Nej |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 379 mm |
| Höjd (utan stativ): | 236 mm |
| Vikt (utan stativ): | 800 g |
| Bredd (med stativ): | 379 mm |
| Djup (med stativ): | 8 mm |
| Höjd (med stativ): | 236 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Nej |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 57 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 2000 g |
| Djup (utan stativ): | 8 mm |
| Paneltyp: | TN+Film |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 13 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 5 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | USB |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 600:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Nej |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Svarstid (medel): | 11 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 120 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | - mm |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 1 |
| Bildpunktavstånd: | 0.179 x 0.179 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Svarstid (min): | 11 ms |
| Anti-glare skärm: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus MB168B+ ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025