Asus VT168HR Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VT168HR (31 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Asus VT168HR eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/31

VT168HR-serie
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VT168HR |
| Höjd: | 349.7 mm |
| Förpackningens bredd: | 433.8 mm |
| Skärm diagonal: | 15.6 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmform: | Platt |
| Touch-teknik: | Flerpunktsberöring |
| Ljusstyrka: | 220 cd/m² |
| LED-bakgrundsbelysning: | Ja |
| Antal färger: | 262144 färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| Inbyggd mikrofon: | Nej |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | B |
| Vikt (med stativ): | 1510 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Pekskärmsteknik: | Projekterat kapacitivt system |
| Lutningsvinkel: | -5 - 30 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | WXGA |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 90 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 377.8 mm |
| Höjd (utan stativ): | 235.9 mm |
| Bredd (med stativ): | 377.8 mm |
| Djup (med stativ): | 189.4 mm |
| Höjd (med stativ): | 280.7 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Monteringsbar på väggen: | Ja |
| Låddjup: | 122 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 2930 g |
| Djup (utan stativ): | 44 mm |
| Paneltyp: | TN |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 6 kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 8 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | AC, HDMI, USB Type-A to USB Type-B, VGA |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 400:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 60 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 75 x 75 mm |
| Bildpunktavstånd: | 0.252 x 0.252 mm |
| Stå ingår: | Ja |
| Höjdjustering: | Nej |
| Bildstorlek (H x B): | 344.23 x 193.54 mm |
| Anti-glare skärm: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VT168HR ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025