Asus VA27DQ Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VA27DQ (36 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Asus VA27DQ eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

VA27D-serie
lcd-monitor
Gebruikershandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VA27DQ |
| Höjd: | 160 mm |
| Förpackningens bredd: | 494 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Ursprungsland: | Kina |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 4900 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Lutningsvinkel: | -5 - 23 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 611.9 mm |
| Höjd (utan stativ): | 364.7 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4700 g |
| Bredd (med stativ): | 611.9 mm |
| Djup (med stativ): | 215 mm |
| Höjd (med stativ): | 431.65 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 626 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6808 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 53.94 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 26 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 16 W |
| PC-ljud in: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal talare: | 2 |
| Höjdjustering: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VA27DQ ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025