Asus MB16AC Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus MB16AC (25 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Asus MB16AC eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/25

MB16AC
Portable USB Monitor
Hybrid Signal Solution
User Guide
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | MB16AC |
| Förpackningens bredd: | 434 mm |
| Skärm diagonal: | 15.6 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 262144 färger |
| DVI-port: | Nej |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 800 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Produktens färg: | Grå |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Bredd (med stativ): | 359.7 mm |
| Djup (med stativ): | 8 mm |
| Höjd (med stativ): | 226.4 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Nej |
| Låddjup: | 76 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 3000 g |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 13 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 8 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 800:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Nej |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 220 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Bildpunktavstånd: | 0.179 x 0.179 mm |
| Bildstorlek horisontalt: | 344.16 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 193.59 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Skärmytskikt: | Glansigt |
| Antal USB typ C-portar nedströms: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus MB16AC ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025