Asus VE248H Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VE248H (30 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 40 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus VE248H eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/30

VE247/VE248/VE249
Series
LCD Monitor
User Guide
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VE248H |
| Färg på produkten: | Black, Stainless steel |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 10500 g |
| Bredd: | 390 mm |
| Djup: | 260 mm |
| Höjd: | 230 mm |
| Förpackningens bredd: | 638 mm |
| Husmaterial: | Roestvrijstaal |
| Tillgångar: | 150 W |
| Innehåll behållare/burk: | 1.5 l |
| På / Av knapp: | Ja |
| Vattentankens kapacitet: | 1.5 l |
| Integrerad timer: | Ja |
| Beeldscherm: | LED |
| Skärm diagonal: | 24 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Antihalkfötter: | Ja |
| Certifiering: | CEL, UL/cUL, CB, CE, EuP, FCC, CCC, BSMI, Gost-R, C-Tick, VCCI, PSB, J-MOSS, WEEE, Windows Vista & Windows 7 WHQL, RoHS |
| HDCP: | Ja |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 10000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Typ produkt: | Ingebouwde/vrijstaande ijsblokjesmachine |
| Förberedelsetid: | - min |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Gör fryst yoghurt: | Nee |
| Att göra sorbet: | Nee |
| Antal skålar: | 1 kommen |
| Gör fruktglass: | Nee |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Bredd (utan stativ): | 569.4 mm |
| Höjd (utan stativ): | 409.7 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4400 g |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Låddjup: | 175 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7100 g |
| Uteffekt (RMS): | 1 W |
| Djup (utan stativ): | 201 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 35 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 638 x 175 x 480 mm |
| Svarstid (medel): | 2 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Uttag för mikrofon/linje in: | Ja |
| Vertikalt sökområde: | 50 - 76 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 83 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 76 hz |
| Bildstorlek diagonalt: | 610 mm |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 1 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.277 x 0.277 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VE248H ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025