Asus MX299Q Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus MX299Q (22 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Asus MX299Q eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/22

MX299Q
LCD Monitor
User Guide
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | MX299Q |
| Höjd: | 506 mm |
| Förpackningens bredd: | 814 mm |
| Skärm diagonal: | 29 " |
| Upplösning: | 2560 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Wi-Fi: | Nej |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | Energy Star 6.0 |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 2560 x 1080 |
| Bildförhållande: | 21:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Vikt (med stativ): | 5500 g |
| Inbyggd subwoofer: | Nej |
| Säkerhet: | BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, CU, ErP, FCC, J-MOSS, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7) |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| bruksanvisning: | Ja |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | - mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | 5500 g |
| Bredd (med stativ): | 700.2 mm |
| Djup (med stativ): | 215.1 mm |
| Höjd (med stativ): | 391 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Låddjup: | 159 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 8100 g |
| Uteffekt (RMS): | 6 W |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 31.7 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm), DVI, HDMI |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 21:9 |
| Bluetooth: | Nej |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | - mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 61 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Bildpunktavstånd: | 0.2628 x 0.2628 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus MX299Q ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025