Asus ROG Swift PG329Q Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ROG Swift PG329Q (28 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Asus ROG Swift PG329Q eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

G EB R UI K E R S H AN D LE I DI N G
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ROG Swift PG329Q |
| Höjd: | 626 mm |
| Förpackningens bredd: | 812 mm |
| Skärm diagonal: | 32 " |
| Upplösning: | 2560 x 1440 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 1,073 miljarder färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| HDR-stöd: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 2560 x 1440 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | G |
| Energieffektivitetsklass (HDR): | G |
| Vikt (med stativ): | 9500 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Fötter färg: | Svart |
| Stöd för VESA Adaptive Sync: | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Hållare: | -25 - 25 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Quad HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 728.18 mm |
| Höjd (utan stativ): | 428.52 mm |
| Vikt (utan stativ): | 5900 g |
| Bredd (med stativ): | 728.18 mm |
| Djup (med stativ): | 292.56 mm |
| Höjd (med stativ): | 551.83 mm |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 238 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 14300 g |
| Djup (utan stativ): | 87.12 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 42 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | 91 kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 43 W |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 175 hz |
| HDR-teknik (High Dynamic Range): | High Dynamic Range (HDR) 600 |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 600 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 250 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 175 hz |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2768 x 0.2768 mm |
| Ljudanslutning: | Nej |
| Bildstorlek horisontalt: | 708.48 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 398.52 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Antal portar uppströms: | 1 |
| Typ av NVIDIA G-SYNC: | G-SYNC Compatible |
| Typ av USB-port uppströms: | USB Typ B |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ROG Swift PG329Q ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025