Asus VW193D Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VW193D (18 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 39 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Asus VW193D eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/18

VW193-serie
LCD-monitor
Handleiding
Q3031 V1
A
pril 2007
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VW193D |
| Skärm diagonal: | 19 " |
| Upplösning: | 1440 x 900 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Certifiering: | TCO'03, UL/cUL, CB, CE, FCC, CCC, BSMI, Gost-R, C-Tick, VCCI, PSB, MIC, ISO13406-2, RoHS, WHQL |
| Bildförhållande: | 16:10 |
| Vikt (med stativ): | 4300 g |
| Lutningsvinkel: | 20 - -5 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Bredd (med stativ): | 444 mm |
| Djup (med stativ): | 210 mm |
| Höjd (med stativ): | 364 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5800 g |
| Strömförbrukning (vanlig): | 42 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 2 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 850:1 |
| Native bildförhållande: | 16:10 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 513 x 155 x 425 mm |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 56 - 76 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 82 kHz |
| Bildpunktavstånd: | 0.285 x 0.285 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VW193D ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025