Asus ZenScreen MB16ACV Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ZenScreen MB16ACV (34 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Asus ZenScreen MB16ACV eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/34

MB16A
Draagbare USB-monitor
Hybride signaaloplossing
Gebruikershandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ZenScreen MB16ACV |
| Höjd: | 283 mm |
| Förpackningens bredd: | 433 mm |
| Skärm diagonal: | 15.6 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Nej |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 830 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Hörlursutgång: | Nej |
| Bredd (med stativ): | 357.9 mm |
| Djup (med stativ): | 10.5 mm |
| Höjd (med stativ): | 224.8 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Nej |
| Låddjup: | 82 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 2700 g |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 13 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 15 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 800:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Nej |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Höjdjustering: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ZenScreen MB16ACV ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025