Asus VS247NR Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VS247NR (23 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Asus VS247NR eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/23

VS228/VS238
/VS247 Series
LCD Monitor
User Guide
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VS247NR |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 600 mm |
| Höjd: | - mm |
| Nettoskatt: | 290 W |
| Ljudnivå: | 58 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Årlig-energiförbrukning: | - kWu |
| Förpackningens bredd: | 618 mm |
| Maximal utsugskapacitet: | 465 m³/uur |
| Extraktionsmetod: | Afvoerend/recirculerend |
| Antal lampor: | 2 gloeilamp(en) |
| Typ lampa: | Halogeen |
| Soort vetfilter: | Aluminium |
| Höjd (min): | 930 mm |
| Höjd (max): | 1360 mm |
| Strömlampa: | 20 W |
| Antal hastigheter: | 3 |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Intensivt läge: | Ja |
| Filter som tål maskindisk: | Ja |
| Skärm diagonal: | 23.6 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 50000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 4400 g |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | - mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 561.8 mm |
| Djup (med stativ): | 200 mm |
| Höjd (med stativ): | 410.6 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6600 g |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 22.7 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, DVI, VGA |
| Strömingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 75 hz |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.272 x 0.272 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VS247NR ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025