Asus PB247Q Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus PB247Q (38 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Asus PB247Q eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/38

PB247 Series
lcd-monitor
Gebruikershandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | PB247Q |
| Höjd: | 447 mm |
| Förpackningens bredd: | 665 mm |
| Skärm diagonal: | 23.8 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 5700 g |
| Ramlös design: | Ja |
| Hållare: | -90 - 90 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 35 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 539.5 mm |
| Höjd (utan stativ): | 311.61 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3400 g |
| Bredd (med stativ): | 539.5 mm |
| Djup (med stativ): | 211.34 mm |
| Höjd (med stativ): | 479.68 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 188 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7700 g |
| Uteffekt (RMS): | 3 W |
| Djup (utan stativ): | 54.33 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 25 W |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS, ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Positionering på marknaden: | Grafisk formgivning |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 80 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 56 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 3 |
| Svängbara: | Ja |
| Höjdjustering: | Ja |
| sRGB-täckning (typisk): | 100 % |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 - 90 ° |
| Antal portar uppströms: | 1 |
| Typ av USB-port uppströms: | USB Typ B |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus PB247Q ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025